🎷🎸🎹 Skan mūzika (pa TV, radio, pasākumā, da vienalga kur) un Jūsu dvēsele raujas dejot, bet nodevīgās kājas saka – “nu beeeeidz! Mēs neprotam! Pec kā tu izskatīsies?!” Atliek vien nopūsties un palikt uz vietas… un tā katru reizi… Pazīstami? Aha… Paga! Tā vairs turpināties nevar! Tāpēc, klausaties ko mēs pastāstīsim un ko mēs piedāvājam SPECIĀLI JUMS!

‼️Deju kursi pieaugušajiem kļūst aizvien populārāki visā pasaulē. Kādu laiku atpakaļ klejoja maldinošs viedoklis, ka iemācīties dejot var tikai jaunie (Eu! Parādiet mums to kas tā ir pateicis?!). Jau pirmajā nodarbībā jūs sapratīsiet ka tā nav. Lauzīsim kopā šo stereotipu!

Viss kas no jums ir nepieciešams – jūsu atrašanās nodarbībā un vēlme apgūt ko jaunu.

💃🕺Mēs ar jums iemācīsimies dejot gan Standartdejas (valsis, tango, vīnes valsis…), gan Latīņamerikas dejas (samba, rumba…) Iegūtās prasmes varēsiet izmantot gan pasākumos, gan ballēs, gan lai pārsteigt draugus un radus. 
Arī veselībai ir liels plus – uzlabojas fiziskā forma, koordinācija un lokanība, mazinās stress un tiek iegūts kolosāls enerģijas lādiņš.

👫🧍‍♀️🧍‍♂️Pieteikties nodarbībām var gan ar savu partneri, gan viens vai viena. Gaidīsim gan tos kam nav priekšzināšanas, gan tos, kas agrāk jau ir dejojis.

👩‍🎓🧑‍🎓Ak, jā! Pasniedzēji!
Megija un Vicenc
Megija: 14x Latvijas čempione sporta dejās, 3x Pasaules čempione sporta dejā, 5x Pasaules vice-čempione
Vicenc: 5x Spānijas čempions sporta dejās, Pasaules un Eiropas čempionātos jauniešu kategorijā TOP8 
Kopā viņi: 2019.gada Latvijas Čempioni Pieaugušajos Latīņamerikas dejās un, protams, SERTEFICĒTI PASNIEDZĒJI

🧩Kur? A.Saharova iela 13A
Kad? Pirmdienu un trešdienu vakaros
Slikta ziņa – vietu skaits grupā ierobežots (ievērojam valdības norādes), tāpēc – zvaniet 26764263, 26866177, rakstiet šeit 

P.S. Tālāk dažas rindiņas kungiem – cik ilgi vel atteiksim savām dāmām uz viņu lūgumu padejot kopā? 

Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .