Mūsu studijas deju pāri un to sasniegumi

Jegors un Poļina

Gads: 2009
Grupa: Juvenile I
Kvalifikācija: C
Treneris: Veronika Dedjajeva

Īpašie sasniegumi:
  • German Open Championships 2018 "Juvenile 1 Latin" Gold medals
  • German Open Championships 2018 "Juvenile 1 Open Standard" Gold medals
  • German Open Championships 2018 "Juvenile 1 6dances" Silver medals 
  • 2018.gada Latvian Ranking "Juvenile Latin" winners
  • 2018.gada Latvian Ranking "Juvenile 6 dances" winners
  • 2018.g Latvijas Čempioni Bērnu grupā "LA dejās"
  • 2018.g Latvijas Čempioni Bērnu grupā "6dejās"
  • 2018.g Latvijas Čempioni Bērnu grupā "Standartdejās"
  • Baltic Grand Prix 2017 "Juvenile I 6 dances" winners
  • Baltic Grand Prix 2017 "Juvenile I Open Latin" winners
  • Baltic Grand Prix 2017 "Juvenile I Standard" silver medals
  • Tallinn Open 2017 "Juvenile I Open Latin" silver medals
  • Tallinn Open 2017 "Juvenile I Open Standard" bronze medals                  
  • Latvia Open 2017 "Juvenile Open Latin" silver medals
          

Roberts un Anastasija

Gads: 2006
Grupa: Juniori I
Kvalifikācija: C
Treneris: Veronika Dedjajeva, Liene Karimova

                                                                                                                                          
 Kirils un Valerija

Gads: 2006
Grupa Junior I
Kvalifikācija: D
Treneris: Veronika Dedjajeva
 Aleksejs un Estere

Gads: 2008
Grupa: Juvenile II
Kvalifikācija: D
Treneris: Veronika Dedjajeva, Liene Karimova

Maksims un Patrīcija

Gads: 2008
Grupa: Juvenile II
Kvalifikācija: E6
Treneris: Veronika Dedjajeva

Īpašie sasniegumi:
  • 2017.g LSDF Reitingu un Kausu apbalvošanā - 2.vieta "Bērni I E4" 
  • 2017.g Latvijas Kausa "Bērni I E4" V. posma uzvarētāji
  • 2017.g Latvijas Kausa "Bērni I E4" IV.posma uzvarētāji

Kristians un Nikola

Gads: 2008
Grupa: Juvenile II
Kvalifikācija: E6
Treneris: Liene Karimova

Aleksandrs un Loreta

Gads: 2006
Grupa: Juniori I
Kvalifikācija: E6

Īpašie sasniegumi:

  • 2018.gada Latvijas Kausa "Juniori I E6" 2.posma uzvarētāji
  • 2018.gada Latvijas Kausa "Juniori I E6" 4.posma uzvarētāji

Ņikita un Katrīna

Gads: 2008
Grupa: Juvenile II
Kvalifikācija: E4
Treneris: Veronika Dedjajeva


Normens un Marta

Gads: 2010
Grupa: Juvenile I
Kvalifikācija: E4
Treneris: Veronika Dedjajeva


Ralfs un Laura

Gads: 2009
Grupa: Juvenile I
Kvalifikācija: E4
Treneris: Veronika Dedjajeva
 Arsenijs un Everita

Gads: 2011
Grupa: Juvenile I
Kvalifikācija: I2
Treneris: Liene Karimova
 Donatas un Simona

Gads: 2009
Grupa: Juvenile I
Kvalifikācija: I2
Treneris: Liene Karimova
Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .