Meklējam nākotnes čempionus!!! 
Sākam jaunu dalībnieku - zēnu un meiteņu (4-10g.) uzņemšanu!

Pirmā nodarbība septembrī, bet iepriekšpieteikšanās ir jau sākusies!


Nodarbības
- Pļavniekos, Saharova iela 13a darba dienu vakaros.
Pievienoties un sākt nodarbības var jebkurā brīdī.

Pasniedzēji: pieredzējuši LSDF (Latvijas Sporta Deju Federācijas) sertificēti treneri. 

Jautrā, draudzīgā, rotaļu atmosfērā bērni apgūst dažādas jaukas dejas, vingrojumus kopējai un muzikalitātes attīstībai. Nodarbībās mācamies ne tikai atšķirt labo kāju no kreisās, bet izjust ritmu un atvērties kā personībai katrā dejā. Vecāki ir pārsteigti, kad redz, ka bērniņš, kurš vel pavisam nesen priecēja viņus sperot pirmos solīšus, prot jau īstus deju solīšus. Pakāpeniski tiek apgūtas sporta dejas: Standartdejas (lēnais valsis, tango, Vīnes valsis, fokstrots, kviksteps), Latīņamerikas dejas (samba, cha-cha-cha, rumba, pasodoble, džaivs). 
Vasarā tiek organizēta sporta deju nometne. 

Ar laiku bērni var piedalīties sporta deju sacensībās un deju skatēs un iegūt īstas medaļas. Iespējams, ka tieši Jūs pēc kāda laika ar prieka un lepnuma asarām acīs vērosiet, ka Jūsu dēls vai meita, kāps uz pjedestāla augstāko pakāpienu leģendārās „Queen” dziesmas „We are the champions” pavadībā. 
„Es esmu pārliecināta, ka Jūs vēlaties lai Jūsu bērns augtu vesels, stiprs, skaists un pārliecināts savos spēkos. Atvediet bērnus uz šīm nodarbībām un viņi būs Jums ļoti pateicīgi. Tāpat kā es esmu pateicīga savai Mammai, kura 22 gadus atpakaļ, izdarīja pareizu izvēli un atveda mani uz sporta deju nodarbībām. ”
Sporta deju trenere Liene Karimova


Pieteikties un uzdot jautājumus par jauno grupu var jebkurā ērtā veidā - e-pastā, telefoniski, caur Facebook...

https://www.ss.lv/msg/lv/for-children/hobby-groups-gardens/sport-sections/VHUBFUBhQVg=.html?1467292147

Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .