UZŅEMAM JAUNUS DALĪBNIEKUS!!! 
 

Nodarbības A.Saharova ielā 13a

Pieteikšanās jau sākusies (pieteikties ērti šeit)


  

AGRĪNĀS ATTĪSTĪBAS SKOLA  (2 - 4 gadus veciem bērniem) nodarbības divas reizes nedēļā no rītiem pieteikties

ROTAĻU DEJU-RITMIKAS GRUPA (4 - 8 gadus veciem bērniem) nodarbības divas reizes nedēļā darba dienu vakaros pieteikties

Šīs ir grupas pašiem mazākajiem. Jautrā, draudzīgā, rotaļu atmosfērā bērni vispusēji attīstās, iegūstot dažādas iemaņas: uzlabojas bērna fiziskais stāvoklis, izstrādājas kustību koordinācija, tiek iemācītas dažādas kustības, kā arī apgūti tādi jēdzieni kā mūzikas temps, ritms, žanrs un raksturs. Bērns mācās adekvāti izrādīt un kontrolēt savas emocijas, attīsta savu radošuma aktivitāti.


   

  SPORTA DEJAS BĒRNIEM (AR/BEZ PRIEKŠZINĀŠANĀM) pieteikties


Nodarbības
- Pļavniekos, Saharova iela 13a darba dienu vakaros.
Pievienoties un sākt nodarbības var jebkurā brīdī. 

Pasniedzēji: pieredzējuši LSDF (Latvijas Sporta Deju Federācijas) sertificēti treneri. 


Programmā: koordonācijas uzlabošana; stājas un pēdu izlabošana; muskuļu korsetes nostiprināšana; deju pamatu apguve; deju prakse; horeogrāfija, stiepšanās, fiziskā sagatavotība, aktiermāksla un citas papilddisciplīnas; piedalīšanās sacensībās un koncertos.


Jautrā, draudzīgā, rotaļu atmosfērā bērni apgūst dažādas jaukas dejas, vingrojumus kopējai un muzikalitātes attīstībai. Nodarbībās mācamies ne tikai atšķirt labo kāju no kreisās, bet izjust ritmu un atvērties kā personībai katrā dejā. Vecāki ir pārsteigti, kad redz, ka bērniņš, kurš vel pavisam nesen priecēja viņus sperot pirmos solīšus, prot jau īstus deju solīšus. Pakāpeniski tiek apgūtas sporta dejas: Standartdejas (lēnais valsis, tango, Vīnes valsis, fokstrots, kviksteps), Latīņamerikas dejas (samba, cha-cha-cha, rumba, pasodoble, džaivs). 
Vasarā tiek organizēta sporta deju nometne. 


Ar laiku bērni var piedalīties sporta deju sacensībās un deju skatēs un iegūt īstas medaļas. Iespējams, ka tieši Jūs pēc kāda laika ar prieka un lepnuma asarām acīs vērosiet, ka Jūsu dēls vai meita, kāps uz pjedestāla augstāko pakāpienu leģendārās „Queen” dziesmas „We are the champions” pavadībā. 
„Es esmu pārliecināta, ka Jūs vēlaties lai Jūsu bērns augtu vesels, stiprs, skaists un pārliecināts savos spēkos. Atvediet bērnus uz šīm nodarbībām un viņi būs Jums ļoti pateicīgi. Tāpat kā es esmu pateicīga savai Mammai, kura 24 gadus atpakaļ, izdarīja pareizu izvēli un atveda mani uz sporta deju nodarbībām. ”
Sporta deju trenere Liene Karimova

LATINO FITNESS DĀMĀM pieteikties


 Nav nepieciešama iepriekšēja pieredze dejās, līdz ar to droši var pieteikties šīm nodarbībām! Nodarbības uzlabo labsajūtu, palīdz kontrolēt svaru, bet pats galvenais dod enerģijas lādiņu un uzlabo garstāvokli!

Pieteikties un uzdot jautājumus par jauno grupu var jebkurā ērtā veidā - šeit, e-pastā, telefoniski, caur Facebook...

https://www.ss.lv/msg/lv/for-children/hobby-groups-gardens/sport-sections/VHUBFUBhQVg=.html?1467292147


Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .